logo xwin.pl

Bukmacherzy – ranking (listopad 2018)

Który bukmacher jest najlepszy? To najczęściej zadawane pytanie przez nowych graczy. Chcesz założyć konto u bukmachera, ale nie wiesz jakiego wybrać? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce, w którym poznasz najlepszego bukmachera w Polsce.

Bazując na naszym doświadczeniu oraz opinii graczy przygotowaliśmy ranking siedmiu najlepszych bukmacherów w Polsce. Pod uwagę wzięliśmy ofertę zakładów, wysokość kursów, bonusy oraz funkcjonalność strony internetowej i mobilnej aplikacji.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o bukmacherach z punktu widzenia gracza. Przedstawione firmy posiadają licencję Ministra Finansów i są w pełni wiarygodne. Dane osobowe, jak i pieniądze są u nich całkowicie bezpieczne.

Oto najlepsi bukmacherzy w Polsce:

Fortuna

Fortuna to bukmacher wywodzący się z Czech, który w Polsce znany jest od kilku lat za sprawą licznych punktów stacjonarnych oraz sponsoringu m.in. Legii Warszawa. Naszym zdaniem to najlepszy bukmacher na rynku polskim. Dlaczego? Posiada bardzo przejrzystą stronę internetową i prostą w obsłudze mobilną aplikację. Co więcej, Fortuna oferuje najwyższe kursy na rynku – a to przekłada się na wyższe wygrane! Z bukmacherem współpracuje plejada znanych dziennikarzy stacji Canal Plus i Polsatu Sport, którzy dzielą się swoimi typami na stronie efortuna.pl. Jeśli chcesz wygrywać więcej, to Fortuna jest idealnym wyborem.

Uwaga! Fortuna posiada najwyższy limit wygranych w Polsce aż 601 tysięcy złotych.

 

Detale:

Oferta: Zakłady przedmeczowe i „na żywo”
Mobilna aplikacja: iOS, Android
Transmisje z meczów: TAK
Social media: Facebook, Twitter, YouTube

Fortuna

(103 opinii, 4.6 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 400 zł + 100 zł

Totolotek

Totolotek, obok Fortuny i STS, to najczęściej wybierany bukmacher w Polsce. Dlaczego? Bo należy do grona firm, która w świadomości ludzi funkcjonuje już do kilku lat – za sprawą zakładów online i punktów stacjonarnych. Totolotek to wysokiej klasy bukmacher, jeśli chodzi o funkcjonalność strony internetowej i mobilnej aplikacji. W Totolotku bardzo łatwo znajdziesz interesujący cię mecz, zakład i błyskawicznie postawisz kupon. To istotna kwestia, aby strona internetowa bukmachera była czytelna i przejrzysta, a w Totolotku tak właśnie jest!

Co więcej? W Totolotku błyskawicznie dokonasz wpłat i wypłat za pośrednictwem wielu metod płatności (w tym Skrill). A jeśli postawisz kupon w punkcie stacjonarnym, przy użyciu aplikacji Betscan, będziesz mógł sprawdzić jego rozstrzygnięcie.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live
Mobilna aplikacja: Android, iOS
Transmisje z meczów: BRAK
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

Totolotek

(75 opinii, 4.4 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 1000 zł + 20 zł

LVBET

LVBET to świeża firma bukmacherska, która w Polsce działa dopiero od 2016 roku. Bukmacher jednak szybko wyróżnił się z grona konkurencji zupełnie niespotykanym do tej pory bonusem powitalnym (mnożnik kursu całkowitego x100). LVBET przede wszystkim stawia na promocje – oferuje wiele konkursów i bonusów na mecze piłki nożnej i inne wydarzenia sportowe. Wysokość oferowanych kursów przez LVBET należy do czołówki polskich bukmacherów.

 

Zdecydowanie na niekorzyść LVBET działa brak mobilnej aplikacji oraz nieczytelna strona internetowa, którą ciężko przeglądać. W ten sposób traci na atrakcyjności naprawdę obszerna oferta zakładów LVBET.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live
Mobilna aplikacja: BRAK
Transmisje z meczów: BRAK
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

LVBET

(78 opinii, 4.3 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 1000 zł + 20 zł

STS

To największy bukmacher w Polsce, który posiada około 40% udziałów na legalnym rynku. Skąd tak dobry wynik? Przede wszystkim z aktywności marketingowej. STS mocno inwestuje w polski sport jest m.in. sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Co więcej, posiada ponad 200 punktów stacjonarnych rozsianych po całym kraju. Co wyróżnia STS? Szeroka oferta (dużo esportu), liczne transmisje z meczów oraz aktywność w mediach społecznościowych. Prezes STS, Mateusz Juroszek, chętnie wchodzi w dyskusje z użytkownikami na twitterze.

 

Co ważne, STS posiada własny system płatności, co pozwala na błyskawiczne realizowanie wpłat i wypłat.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live, esport
Mobilna aplikacja: Android, iOS
Transmisje z meczów: TAK
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

STS

(60 opinii, 4.1 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 500 zł + 20 zł

forBET

forBET na rynku bukmacherów w Polsce ma podobny staż co LV BET. Działa od 2016 roku i od tego momentu wykonał znaczny skok jakościowy. Wcześniej wyróżniał się tylko promocją gry bez podatku, a teraz to coraz poważniejszy gracz na rynku m.in. dzięki szerokiej ofercie, transmisjom (NBA, NHL!) oraz obsłudze strony internetowej (przejrzysta) i mobilnej aplikacji (nowoczesna). forBET oferuje także sporo promocji, które jednak mają restrykcyjny regulamin.

 

W porównaniu do wyżej sklasyfikowanych bukmacherów forBET posiada niższe kursy na wydarzenia sportowe.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live
Mobilna aplikacja: Android, iOS
Transmisje z meczów: TAK (NBA, NHL, piłka nożna)
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

forBET

(63 opinii, 4 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 600 zł

Etoto

Etoto to najmniejszy polski bukmacher, który kilka miesięcy temu przeszedł sporą metamorfozę. Nowa szata graficzna, oferta, bonusy oraz ambasadorzy! Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto mają rozruszać markę Etoto.  Na ten moment bukmacher posiada bardzo przejrzystą stronę internetową (czytelna, szybko działająca) i przyzwoitą ofertę zakładów przedmeczowych. Na pewno do poprawy jest oferta zakładów „na żywo” oraz brak mobilnej aplikacji.

 

Zatrudniając do promocji marki tak znane nazwiska oczekujemy więcej od firmy..być może niebawem Etoto ponownie nas zaskoczy.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live
Mobilna aplikacja: BRAK
Transmisje z meczów: BRAK
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

Etoto

(21 opinii, 3.7 średnia)Już oceniałeś. Twoja ocena to 5
Bonus dla nowych graczy 50 zł

Milenium

Milenium to niskiej klasy bukmacher. W Polsce marka działa już od kilku lat i nie wyróżnia się niczym specjalnym. Standardowa oferta zakładów przedmeczowych i „na żywo”, brak transmisji i niskie kursy nie przyciągają nowych klientów. W ostatnim czasie bukmacher nieco próbuje poprawić swoje notowania poprzez wprowadzenie wysokiego bonusu powitalnego (760 zł!) oraz mobilnej aplikacji.

 

Prawda jest taka, że w Polsce działają o wiele lepsi bukmacherzy od Milenium i nie widzimy sensu korzystania z tej firmy.

 

Detale:

Oferta: zakłady przedmeczowe i live
Mobilna aplikacja: Android, iOS
Transmisje z meczów: BRAK
Social Media: Facebook, Twitter, YouTube

Milenium

(13 opinii, 3.3 średnia)
Bonus dla nowych graczy 760 zł

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top