Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Ranking bukmacherów xwin.pl

Przeanalizowaliśmy ofertę legalnych bukmacherów w Polsce. W naszych recenzjach postawiliśmy na fachowość, rzetelność i niezależność, co oznacza wiarygodne źródło informacji o bukmacherach - ich zaletach, ale także wadach.

Ranking xwin.pl tworzony jest na podstawie oceny graczy, którzy mogą opiniować każdego z bukmacherów dostępnych na stronie. W ten sposób ranking zyskuje na wiarygodności, gdyż kreowany jest według waszych doświadczeń i ocen poszczególnych bukmacherów. Dlatego zachęcamy, aby każdy z graczy podzielił się swoją opinią odnośnie danej firmy bukmacherskiej, by w ten sposób ułatwić wybór innym użytkownikom.

W naszych recenzjach bukmacherów gracz znajdzie najważniejsze informacje o firmie, poradnik dotyczący odbioru bonusu powitalnego oraz kompleksowy opis wszystkich najważniejszych funkcji bukmachera. Naszym celem jest zapewnianie wam sprawdzonego i aktualnego info.

 

bukmacher
bonus
opis
ocena
załóż konto
Fortuna
FORTUNA oferuje atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy i szeroką ofertę zarówno zakładów przedmeczowych, jak i LIVE. Wśród zarejestrowanych w Polsce bukmacherów to jeden z najlepszych wyborów dla typera.
4.0
forBET
forBET to nowy bukmacher na polskim rynku działający w pełni legalnie w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów. Bonus od wpłaty do 600 PLN i promocja związana z brakiem 12-procentowego podatku to największe atuty firmy.
3.9
LVbet
LVbet to świeży gracz na polskim rynku zakładów sportowych działający w pełni legalnie w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów. Dobra oferta, wysoki bonus powitalny oraz liczne promocje, to znaki firmowe tego bukmachera.
3.8
Totolotek
TOTOLOTEK to legalnie działający bukmacher w Polsce oferujący bardzo wysoki bonus powitalny dla nowych graczy o wartości 100% od depozytu do 500 PLN oraz posiadający atrakcyjną ofertę zakładów przedmeczowych, jak i live.
3.8
STS
STS to legalny polski bukmacher oferujący zakłady sportowe z atrakcyjną ofertą, wysokim bonusem powitalnym oraz imponującą ilością relacji live.
3.6
Milenium
Milenium to legalny polski bukmacher, który najpierw oferował swoje zakład w punktach stacjonarnych, a od kilku lat robi to także w internecie. Szczególnie atrakcyjnym wydaje się bonus dla nowych graczy o wartości 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.
3.2
 
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do pełnoletnich, polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Odbiorcy, zamieszkali na terenie Polski, mogą brać udział w grze jedynie w zakładach bukmacherskich które posiadają licencję w Polsce. Granie z terytorium Polski u bukmacherów bez licencji w Polsce, podlega grzywnie.

Najlepsi bukmacherzy

  • Fortuna
  • forBET
  • Totolotek
  • STS
  • LVbet
  • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.