Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Ranking legalnych bukmacherów xwin.pl

Przeanalizowaliśmy ofertę legalnych bukmacherów w Polsce. W naszych recenzjach postawiliśmy na fachowość, rzetelność i niezależność, co oznacza wiarygodne źródło informacji o bukmacherach - ich zaletach, ale także wadach.

Ranking xwin.pl tworzony jest na podstawie oceny graczy, którzy mogą opiniować każdego z bukmacherów dostępnych na stronie. W ten sposób ranking zyskuje na wiarygodności, gdyż kreowany jest według waszych doświadczeń i ocen poszczególnych bukmacherów. Dlatego zachęcamy, aby każdy z graczy podzielił się swoją opinią odnośnie danej firmy bukmacherskiej, by w ten sposób ułatwić wybór innym użytkownikom.

W naszych recenzjach bukmacherów gracz znajdzie najważniejsze informacje o firmie, poradnik dotyczący odbioru bonusu powitalnego oraz kompleksowy opis wszystkich najważniejszych funkcji bukmachera. Naszym celem jest zapewnianie wam sprawdzonego i aktualnego info.

Po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku obecnie w Polsce legalnie grać można u siedmiu bukmacherów, którzy posiadają licencję polskiego Ministra Finansów.

Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze grzywny. Dlatego na naszych stronach promujemy legalnych bukmacherów, którzy działają zgodnie z prawem Rzeczpospolitej oraz respektują przepisy odnośnie ochrony klienta. Dla graczy wiąże się to z usługami najwyższej jakości i bezpieczeństwem finansów.

 

bukmacher
bonus
opis
ocena
załóż konto
Fortuna
FORTUNA oferuje atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy i szeroką ofertę zarówno zakładów przedmeczowych, jak i LIVE. Wśród zarejestrowanych w Polsce bukmacherów to jeden z najlepszych wyborów dla typera.
4.2
LVbet
LVbet to świeży gracz na polskim rynku zakładów sportowych działający w pełni legalnie w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów. Dobra oferta, wysoki bonus powitalny oraz liczne promocje, to znaki firmowe tego bukmachera.
4.1
forBET
forBET to nowy bukmacher na polskim rynku działający w pełni legalnie w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów. Bonus od wpłaty do 600 PLN i promocja związana z brakiem 12-procentowego podatku to największe atuty firmy.
4.0
Totolotek
TOTOLOTEK to legalnie działający bukmacher w Polsce oferujący bardzo wysoki bonus powitalny dla nowych graczy o wartości 100% od depozytu do 500 PLN oraz posiadający atrakcyjną ofertę zakładów przedmeczowych, jak i live.
3.9
STS
STS to legalny polski bukmacher oferujący zakłady sportowe z atrakcyjną ofertą, wysokim bonusem powitalnym oraz imponującą ilością relacji live.
3.7
Milenium
Milenium to legalny polski bukmacher, który najpierw oferował swoje zakład w punktach stacjonarnych, a od kilku lat robi to także w internecie. Szczególnie atrakcyjnym wydaje się bonus dla nowych graczy o wartości 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.
3.3
 

Przebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

  • Fortuna
  • forBET
  • Totolotek
  • STS
  • LVbet
  • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.