logo xwin.pl

Bonusy i promocje bukmacherów na MŚ 2018

Dodano: 21 maja 2018

|| Aktualizacja: 15 czerwca 2018

2 komentarze
Mistrzostwa Świata 2018

Turniej piłkarskich Mistrzostw Świata służy obstawianiu meczów. Bukmacherzy zachęcają do siebie klientów specjalnymi promocjami z tej okazji. Sprawdź, co możesz zyskać od bukmacherów w okresie mundialu 2018.

Specjalna oferta Fortuny! Zarejestruj się i odbierz zakład bez ryzyka 150 zł na Mistrzostwa Świata 2018!

Przejdź do:

Tradycyjnie bukmacherzy liczą na zwiększony ruch w trakcie Mistrzostw Świata. Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina w zakładach. Mecze mundialu obstawiają nie tylko stali gracze, ale także początkujący typerzy, którzy liczą na wygrane swoich faworytów. Zainteresowanie zakładami będzie dodatkowo większe, bo na MŚ w Rosji wystąpi polska reprezentacja.

Bukmacherzy mają dwa cele oferując promocje i bonusy na Mistrzostwa Świata 2018:

 • Pierwszy cel: chcą zwabić nowych klientów oferując im bonus powitalny.
 • Drugi cel: chcą zaktywizować jak największą grupę graczy do obstawiania meczów mundialu.

Gracz ma jeden cel korzystając z bonusów i promocji: zyskać ekstra pieniądze na obstawianie meczów.

Fakty są takie, że „buki” to nie instytucje charytatywne, a przedsiębiorstwa nastawione na zysk. Nie inaczej jest w wakacyjnym okresie piłkarskich Mistrzostw Świata. Dla gracza nie musi to być dyskwalifikujące. Każda promocja i bonus to szansa na dodatkową gotówkę na grę. Jeśli chcesz obstawiać mecze MŚ 2018, to lepiej zrobić to przy wykorzystaniu bonusu, niż bez żadnej promocji. Konkluzja jest taka, że bonusy i promocje na mundial w Rosji są opłacalne i dla bukmacherów, i dla graczy.

Turniej Mistrzostw Świata 2018 potrwa do 15 lipca. Do tego dnia można skorzystać z mundialowych promocji od bukmacherów.

Bonusy na MŚ 2018 dla nowych graczy

Nowi gracze na start gry u bukmachera mogą odebrać bonus powitalny. To oferta skierowana tylko dla nowych klientów. Wiąże się z rejestracją internetowego konta u bukmachera.

Dzięki bonusom powitalnym na Mistrzostwa Świata 2018 nowy gracz ma szanse na zyskanie dodatkowych pieniędzy na grę.

Np. rejestrując konto w Fortunie używając kodu promocyjnego XWIN otrzyma zakład bez ryzyka za 150 zł. Co to oznacza? To że dowolny mecz mundialu będzie mógł postawić bez ryzyka za 150 zł, bo jeśli przegra otrzyma zwrot stawki.

Jeśli chcesz zarejestrować konto u bukmachera, by obstawiać mecze Mistrzostw Świata 2018 – skorzystaj ze specjalnego bonusu dla nowych graczy! To pierwsza promocja, która na ciebie czeka po rejestracji konta u bukmachera.

Bonusy powitalne bukmacherów w Polsce na MŚ 2018:

 • Fortunazakład bez ryzyka 150 zł + bonus od wpłaty 400 zł | kod promocyjny XWIN
 • LVBETbez depozytu 20 zł + bonus 1500 zł | kod promocyjny PROMO2018
 • Totolotekdarmowy zakład 20 zł + bonus od wpłaty 500 zł | kod promocyjny BONUSOWO
 • forBET – bonus od wpłaty 600 zł
 • STS – bonus od wpłaty 500 zł
 • Milenium – bonus od wpłaty 760 zł
 • Etoto – zakład bez ryzyka 50 zł

Bonusy na MŚ 2018 dla stałych graczy

Bukmacherzy zasypują graczy wieloma konkursami i promocjami dedykowanymi na mecze Mistrzostw Świata. Klienci, którzy posiadają konto u bukmachera (wykorzystali bonus powitalny) mogą korzystać z pozostałych ofert. Zazwyczaj są to bonusy na mecze w formie zwrotów stawki lub konkursy typerskie, gdzie za każdy kupon przyznawane są punkty do rankingu, który wyłania zwycięzców nagród.

Obstawianie meczów MŚ 2018 zgodnie z warunkami promocji dla gracza może oznaczać mniejsze ryzyko porażki lub szanse na wyższe wygrane. Pamiętaj, każda promocja i bonus posiadają regulamin, który określa warunki uczestnictwa i realizacji oferty. Szczegółowy regulamin każdego bonusu dostępny jest na stronie bukmachera.

Poniżej będą prezentowane aktualne bonusy i promocje na Mistrzostwa Świata 2018. Artykuł będzie kontynuowany…

Fortuna – Happy Hour [Mundial bez podatku]

Promocja Happy Hour - grafika

W Fortunie na godzinę przed startem typowanego meczu MŚ 2018 obowiązuje promocja Happy Hour, która pozwala na zyskanie bonusu kursowego (1.14). Dzięki temu gracz ma szansę postawienia zakładu bez podatku, a co za tym idzie sięgnąć po wyższą wygraną!

Aby obstawić mecz MŚ 2018 bez podatku należy zagrać na godzinę przed meczem zakład (AKO, SOLO lub MAXIKOMBI) za minimum 20 zł. Oferta dostępna jest w Internecie i punktach stacjonarnych.

Promocja Happy Hour obowiązuje przez cały mundial, czyli do 15 lipca 2018.

LVBET – konkurs typerów na MŚ 2018 [pula nagród ponad 15 tysięcy zł}

Typuj w LVBET mecze mundialu za minimum 10 zł z kursem minimalnym 1.50 – a za każdy zakład otrzymasz punkty do konkursu, który co tydzień wyłoni 5 zwycięzców, a na koniec turnieju 10 szczęśliwców, którzy podzielą pomiędzy siebie pulę nagród 15 tysięcy zł!

Punkty do konkursu przyznawane są wg wzoru:

 • za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Co tydzień pięciu graczy wygra bonusy: 400 zł, 300 zł, 200 zł i 150 zł. Natomiast po zakończeniu turnieju generalny ranking wyłoni 10 najlepszych typerów, którzy otrzymają do podziału 15 tysięcy zł. Zwycięzca wygra 5000 zł!

Konkurs obowiązuje od 14 czerwca do 15 lipca 2018.

LVBET – bonusy 10 zł na króla strzelców

Wytypuj w LVBET zakład za minimum 25 zł na króla strzelców piłkarskich Mistrzostw Świata 2018. Otrzymasz po 10 zł za każdego gola strzelonego przez twojego faworyta!

W promocji można wziąć udział do 14 czerwca do godziny 23:00.

Bonusy zostaną dopisane do twojego konta po zakończeniu turnieju, czyli 16 lipca 2018. Kwota bonusu podlegać będzie trzykrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 1.75.

STS – Typer z pulą nagród milion złotych!

Wytypuj w STS kupon złożony z wyników (1X2) 20 meczów fazy grupowej Mistrzostw Świata 2018. Jeśli trafisz minimum 13 z 20 typów weźmiesz udział w podziale puli milion złotych!

W konkursie biorą udział kupony zawarte za minimum 10 złotych!

Czas trwania konkursu: oferta trwa do 23 czerwca do godziny 20:00.

STS – zwrot stawki do 50 zł, jeśli Polska nie zagra w ćwierćfinale

Postaw w STS zakład na to, że Polska awansuje do ćwierćfinału Mistrzostw Świata 2018. Jeśli tak się nie stanie – otrzymasz od bukmachera 50% zwrotu stawki do maksymalnie 50 zł!

Milenium – Mundial Typerów

Milenium na czas trwania Mistrzostw Świata w Rosji oferuje konkurs w czterech kategoriach. Wygrać można bonus z puli 25 tysięcy zł, konsole Microsoft Xbox One X, tablet Apple iPad i codzienne bonusy po 100 zł.

Ranking główny – pod uwagę brane są wszystkie zakłady (przedmeczowe/live) zawarte do 15 lipca 2018. Punkty przyznawane będą wg wzoru: liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń. 150 graczy z największą liczbą punktów podzieli pomiędzy siebie pulę nagród 25 tysięcy zł. Zwycięzca zgarnie 10 tysięcy zł!

Najskuteczniejszy typer – to odpowiednik „króla strzelców” na mundialu. Trzech graczy, którzy wytypują najwięcej trafionych zakładów, otrzyma nagrody. Zwycięzca zyska konsolę Microsoft Xbox One X.

Najefektywniejszy typer – czyli gracz, który trafi najwięcej zakładów po najwyższym kursie! W tej kategorii udział biorą tylko przedmeczowe zakłady na mecze MŚ 2018. Punkty liczone są według wzoru: suma kursów trafionych zdarzeń / suma trafionych zdarzeń. Zwycięzca otrzyma table Apple iPad.

Kupon dnia – codziennie na koniec dnia bukmacher nagrodzi gracza, który postawi zwycięski kupon z najwyższym kursem ogólnym. Nagrodą będzie bonus 100 zł.

Ocena artykułu 
(5 opinii, 4.8 średnia)

Więcej o Mundialu!

scroll top