logo xwin.pl

Bonusy bukmacherskie – jak zyskać pieniądze od bukmachera?

Dodano: 15 lutego 2018

|| Aktualizacja: 27 listopada 2018

Brak komentarzy

Legalni bukmacherzy chcąc zachęcić nowych graczy do siebie oferują bardzo atrakcyjne bonusy na start za rejestracje konta. Dla bukmachera to szansa zdobycia nowego klienta, dla typera okazja na pozyskanie darmowych pieniędzy na początek gry.

Nie masz konta w LVBET? Odbierz bonus bez depozytu 20 zł dla nowych klientów!

Podstawowym produktem bukmacherów są oczywiście zakłady sportowe, ale nieodzownym elementem oferty są także bonusy i promocje. Jakie bonifikaty oferują bukmacherzy nowym graczom?

Bonus powitalny to korzyść dla bukmachera, jak i gracza. Ten pierwszy zyskuje klienta, zaś drugi pieniądze na grę.

W poniższym artykule dowiesz się: jakie bonusy oferują bukmacherzy? | Jaki wybrać bonus? | Który z bukmacherów daje najwięcej?

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Promocja, w której kluczowa jest pierwsza wpłata. Bukmacher decyduje o przyznaniu kwoty równej procentowej wartości pierwszego depozytu. Najczęściej jest to 50 lub 100 procent tego transferu pieniędzy. Bukmacher zawsze określa maksymalną wysokość bonusu, która może sięgać niekiedy nawet 700 PLN.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: STSforBETLVbetTotolotekFortuna i Milenium.

Tłumacząc z angielskiego – darmowy zakład. Gracz, po złożeniu swojego pierwszego depozytu oraz najczęściej również po zagraniu swojego pierwszego kuponu, otrzymuje od bukmachera możliwość oddania darmowego typu. Musi jednak uważać, bowiem stawka zakładu nie wlicza się do ewentualnej wygranej. Freebeta nie można dzielić na mniejsze części.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: Totolotek, STS.

Ubezpieczenie pierwszego zakładu, zakład bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia bukmacher oddaje całą bądź połowę stawki, w zależności od warunków promocji.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: Fortuna.

Jak wybrać bonus?

Nie ma idealnego bonusu dla każdego gracza. W wyniki indywidualnych kalkulacji użytkownik sam musi zadecydować, która z poszczególnych ofert satysfakcjonuje go najbardziej. Kilka istotnych czynników, jakie powinien wziąć pod uwagę rozważając poszczególne kandydatury to:

 • REGULAMIN – najważniejsze jest zapoznanie się ze wszystkimi kwestiami jeszcze przed akceptacją jego postanowień
 • Kwota bonusu– wysokość bonusu jest ważna z oczywistych względów
 • Obrót – jaka kwota jest wymagana do spełnienia warunków obrotu
 • Kurs minimalny – w wielu przypadkach wyznaczana jest granica, od której rozpoczyna się akceptowanie zakładów
 • Zdarzenia – ile zdarzeń musi być na kuponie, by ten był ważny
 • Rynki – sprawdź, które rynki nie wliczają się do obrotu
 • Okres czasu – w jakim czasie gracz musi dokonać obrotu

Bonusy polskich bukmacherów

Przygotowaliśmy zestawienie bonusów powitalnych polskich bukmacherów, gdzie opisujemy rodzaj bonusu, wysokość, a także warunki jego otrzymania.

Fortuna

 • Zakład bez ryzyka 115 zł + bonus od wpłaty 400 zł | kod promocyjny XWIN

Bukmacher Fortuna oferuje dwa bonusy powitalne, z których mogą skorzystać nowi gracze. Jeden to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 115 zł, a drugi to bonus od depozytu w wysokości 100% do 400 zł.

Fortuna bonus - kod promocyjny

Warunki obrotu bonusu od depozytu: kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić 4 razy na kuponach z minimum 3 wydarzeniami po kursie minimalnym 1,90 w przeciągu 60 dni.

Sprawdź: Fortuna bonus – aktualne promocje bukmachera

LVBET

 • Bonus bez depozytu 20 zł + bonus z mnożnikiem 1000 zł | kod promocyjny PROMO2018

Bukmacher LV BET oferuje bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100, co łącznie pozwala na zdobycie aż 1000 złotych ekstra. Co więcej, LV BET daje również darmowy bonus bez depozytu z mnożnikiem kursu x20.

Warunki obrotu: Kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić 2 razy w zakładach z kursem minimalnym 2,00.

Sprawdź: LVBET bonus – aktualne promocje bukmachera

Totolotek

 • Darmowy zakład 20 zł + bonus od wpłaty 500 zł | kod promocyjny BONUSOWO

Totolotek to bukmacher, który oferuje na rynku najwyższy bonus powitalny od pierwszej wpłaty 100% do 500 zł. W ramach rejestracji konta nowy gracz otrzyma także bonus freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 zł.

Warunki obrotu: Kwotę pierwszej wpłaty i bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,00 w przeciągu 180 dni.

Sprawdź: Totolotek bonus – aktualne promocje bukmachera

STS

 • Bonus od depozytu 500 zł

Bukmacher STS nowym graczom oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 500 zł, a dodatkowo także freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 zł.

Warunki obrotu: Kwotę bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 1,91.

Sprawdź: STS bonus – aktualne promocje bukmachera

forBET

 • Bonus od depozytu 600 zł

Bukmacher forBET oferuje bonus od pierwszego depozytu 100% do 600 zł. Oznacza to, że po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty na koncie gracza pojawią się dodatkowe środki na grę w formie bonusu, czyli jego depozyt zostanie podwojony.

Warunki obrotu: bonusem należy obrócić minimum 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 w przeciągu 30 dni.

Sprawdź: forBET bonus – aktualne promocje bukmachera

Milenium

 • Bonus od depozytu 760 zł

Nowi gracze Milenium mogą odebrać bonus od pierwszej wpłaty 100% do 760 zł. Co ważne, bonus zostanie dopisany do konta dopiero po spełnieniu warunków obrotu depozytem.

Warunki obrotu: By otrzymać bonus należy obrócić wpłaconym depozytem 3 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 2,00 w przeciągu 60 dni.

Sprawdź: Milenium bonus – aktualne promocje bukmachera

Etoto

 • Bonusy 550 zł

Nowi gracze Etoto mogą odebrać podwójny bonus powitalny: zakład bez ryzyka za 50 zł + bonus od wpłaty do 500 zł. Łącznie od Etoto można zyskać 550 zł!

Sprawdź: Etoto bonus – aktualne promocje bukmachera

(1 opinii, 5 średnia)

scroll top