logo xwin.pl

Bonusy bez depozytu, czyli darmowe pieniądze

Dodano: 12 stycznia 2019

|| Aktualizacja: 12 stycznia 2019

1 komentarz
bonus od depozytu

Bonusy bez depozytu to darmowe pieniądze od bukmachera, które można zyskać za rejestracje konta. Kto nie chce darmowych pieniędzy?

Szukasz bonusu bez depozytu? LVBET oferuje darmowe 20 zł za rejestracje konta!

Jeśli interesujesz się zakładami sportowymi i zastanawiasz się, gdzie założyć konto u internetowego bukmachera, to promocja bonusu bez depozytu idealnie wpasuje się w twoje potrzeby. Dzięki tej ofercie za darmo otrzymasz pieniądze, a jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, to rejestracja konta.

Bonus bez depozytu, czyli?

Darmowe pieniądze od bukmachera, bez konieczności wpłacenia własnych środków finansowych.

Z reguły bukmacherzy oferują bonusy od depozytu, które sięgają kilkuset złotych i wiążą się z rejestracją konta i pierwszą wpłatą. Bonus bez depozytu to znacznie mniejsza kwota, jaką można zyskać od bukmachera, ale jest darmowa. Dla osoby, która nie chce inwestować na początku dużych kwot u bukmachera, to świetna oferta. Tym bardziej, że można poznać w ten sposób specyfikę obstawiania zakładów i ofertę.

Dzięki bonusowi bez depozytu gracz zyskuje darmową gotówkę na grę, a bukmacher klienta, który w przyszłości może składać już własne wpłaty na obstawianie.

Kto oferuje bonus bez depozytu?

Na polskim rynku aktualnie znajduje się siedmiu legalnych bukmacherów u których można obstawiać przez internet. Dwóch z nich oferuje tzw. bonusy bez depozytu, czyli darmowe pieniądze za rejestracje konta.

Zarówno bukmacher LVbet, jak i Totolotek daje możliwość nowym graczom skorzystania z dwóch bonusów – bez depozytu i od pierwszej wpłaty. Gracz w ten sposób wykorzystując darmowe pieniądze od bukmachera może podjąć decyzje czy grać dalej i odebrać dodatkowy bonus od depozytu, czy zakończyć obstawianie.

Bonusy bez depozytu charakteryzują bardzo łatwe warunki skorzystania z oferty – dlatego adresowane są przede wszystkim do początkujących typerów.

Zalety bonusu bez depozytu:

  • darmowe pieniądze
  • łatwe warunki odbioru i realizacji bonusu

(4 opinii, 4.5 średnia)

Dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich!

scroll top