logo xwin.pl

Fortuna kod promocyjny: XWIN – bonusy 515 zł

Dodano: 20 marca 2018

|| Aktualizacja: 23 maja 2018

7 komentarzy
Fortuna bonus - kod promocyjny

Chcesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna? Wykorzystując nasz kod promocyjny XWIN zyskasz powiększone bonusy na start: zakład bez ryzyka 115 zł i bonus od wpłaty 400 zł. Jako nowy gracz Fortuny łącznie możesz odebrać 515 zł na początek gry u tego bukmachera.

Fortuna, tak jak większość bukmacherów, oferuje bonus powitalny, czyli promocję dla nowych klientów. Co wyróżnia ofertę Fortuny na tle konkurencji? Forma promocji, ponieważ Fortuna oferuje dwa bonusy powitalne:

 • Zakład bez ryzyka 115 zł
 • Bonus 100% od wpłaty do 400 zł

Jeśli interesujesz się bukmacherem Fortuna i chcesz założyć u niego konto, to warto skorzystać z powitalnej oferty dla nowych klientów, dzięki czemu zyskasz dodatkowe pieniądze.

Normalnie Fortuna oferuje zakład bez ryzyka za 100 zł, ale specjalnie dla użytkowników portalu xwin.pl bukmacher powiększył ofertę o 15 zł. Rejestrując konto z naszym kodem promocyjnym XWIN zyskasz większy bonus.

Kod promocyjny – jak wykorzystać?

Aby zdobyć więcej bonusowych pieniędzy należy rejestrując konto podać kod promocyjny XWIN. Gdzie go wpisać?

Po przejściu na stronę Fortuny w celu rejestracji konta należy wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie podaje się podstawowe dane osobowe. Tam również w polu „kod promocyjny” należy wpisać XWIN – w ten sposób zyskasz prawo do wyższego bonusu.

Formularz rejestracyjny Fortuny, gdzie należy wprowadzić kod promocyjny

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego dokończ proces rejestracji konta, na który składa się uzupełnienie formularza rejestracyjnego, aktywacja konta (poprzez link wysłany na pocztę e-mail) oraz ustawienie limitów na koncie. Wówczas staniesz się graczem Fortuny, który będzie mógł skorzystać z oferty powitalnej.

Zakład bez ryzyka 115 zł

Pierwszy bonus Fortuny, to zakład bez ryzyka za 115 zł. Co to oznacza? To że pierwszy zakład w Fortunie będzie ubezpieczony, czyli jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do 115 zł.

Aby postawić pierwszy zakład bez ryzyka za 115 zł musisz posiadać własne środki pieniężne na koncie, czyli koniecznym jest dokonanie wpłaty na konto. Chcąc skorzystać z maksymalnej promocji, należy wpłacić 115 zł.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka 115 zł?

 1. Przejdź na stronę Fortuny tutaj i w formularzu rejestracyjnym podaj kod promocji XWIN
 2. Aktywuj konto i dokończ proces rejestracji
 3. Wpłać po raz pierwszy pieniądze na konto w Fortunie (115 zł)
 4. Od momentu rejestracji konta masz 10 dni na postawienie zakładu bez ryzyka
 5. Aby postawić zakład bez ryzyka wybierz interesujące cię zdarzenie i postaw kupon po stawce 115 zł
 6. Jeśli przegraszotrzymasz zwrot stawki 115 zł

Zakłady bez ryzyka to najlepsze promocje bukmacherskie, bo to jedyna okazja obstawienia kuponu bez ryzyka utraty pieniędzy. W tym przypadku można tylko wygrać, bo jeśli zakład przegra, bukmacher i tak zwróci stawkę. Na naszym koncie ponownie będzie 115 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka:

Zdarzenie: Manchester United – Liverpool

Typ: 2
Kurs: 2,52
Stawka: 115 zł
Wynik: 2:1
Status kuponu: przegrany
Zwrot wynikający z bonusu „zakład bez ryzyka 115 zł: 115 zł

Regulamin zakładu bez ryzyka

W przeciwieństwie do innych bonusów, oferta zakładu bez ryzyka w Fortunie jest bardzo przejrzysta. Regulamin z punktu widzenia gracza nie stanowi żadnego kłopotu. Brak wymogów obrotu bonusem oraz brak minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka, to największe atuty promocji. Jedyna kwestia, na którą powinien zwrócić uwagę gracz, to okres 10 dni, w którym należy wykorzystać zakład bez ryzyka. Jeśli nie zmieścisz się w tym czasie, bonus przepadnie.

W przypadku problemów lub niejasności Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Gracz ma na to 74 dni od założenia iKonta. W zgłoszeniu wysyłanym na adres reklamacje@efortuna.pl podać należy imię i nazwisko, numer Klienta, rodzaj promocji i dokładny opis wraz z powodem reklamacji.

Zwrot stawki (w przypadku przegrania pierwszego zakładu) nie podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że możesz dowolnie dysponować bonusowymi pieniędzmi. Czyli grać dalej, wypłacić je, lub skorzystać z drugiego bonusu, czyli 100% od wpłaty do 400 zł.

100% bonus od wpłaty do kwoty 400 zł

Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka za 115 zł, nowy gracz Fortuny może odebrać kolejny bonus. Warunkiem jest dokonanie dodatkowej wpłaty na konto. Bonus jest uzupełnieniem promocji „zakład bez ryzyka 115 zł”.

Dodatkowe środki otrzymają gracze, którzy w ciągu 10 dni od daty rejestracji iKonta wykonają przelew, zasilając swoje konto gracza, a następnie w ciągu 60 dni od wykonania wpłaty zagrają za 4-krotność pierwszego depozytu. Liczą się tylko zakłady AKO, które składają się z minimum 3 zdarzeń oraz z minimalnym kursem całkowitym 1,90. Obrót liczy się tak samo w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i zakładów LIVE.

Przy obrocie pod uwagę brane są wartości równe kwotom zakładu, co oznacza, że przy kuponie zagranym za 10 zł, do obrotu zalicza się 8,80 zł. Poza tym dzienny limit obrotu wynosi tu 10% maksymalnej do otrzymania kwoty. Oznacza to, że przy wpłacie 400 zł lub większej, która uprawnia do ubiegania się o bonus 400 zł, do obrotu liczone są zakłady spełniające warunki (min. 3 zdarzenia na kuponie AKO z kursem minimalnym 1,90) do kwoty maksymalnej 40 zł dziennie. Inne złożone w tym dniu zakłady nie zaliczają się na poczet obrotu.

Aby odebrać bonus od depozytu należy dokonać drugiej wpłaty na konto (pierwsza związana była z zakładem bez ryzyka). Co jednak pozytywne, spełniając warunki zakładu bez ryzyka, spełniasz wymogi bonusu od pierwszej wpłaty. Wpłata na zakład bez ryzyka liczy się również do bonusu od depozytu.

Jak wykorzystać bonus 100% od wpłaty do 400 zł?

 1. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka dokonaj dodatkowej wpłaty na konto (aby odebrać maksymalny bonus łącznie wpłać 400 zł)
 2. W ciągu 60 dni obróć wpłaconą kwotą, zawierając kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1,90. Pamiętaj, że dzienny limit zaliczany na poczet obrotu to 10% pierwszej wpłaty
 3. Jeśli uda ci się spełnić warunki obrotu, otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 400 zł

Bonus od wpłaty należy do trudniejszej promocji niż zakład bez ryzyka. Gracz w tym przypadku inwestuje swoje pieniądze, aby w przyszłości odebrać bonus. Skorzystanie z promocji wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu w przeciągu 60 dni.

Przykład

Przy wpłacie 400 zł ubiegasz się o maksymalny bonus 100% od wpłaty, czyli 400 zł. Chcąc obrócić depozytem, łącznie zagrać musisz za 1600 zł, pamiętając o warunkach obrotu (kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1,90; obrót dzienny do 10% pierwszej wpłaty, czyli 40 zł).

400 zł (depozyt) x 4 (obrót) = 1600 zł

Bonusy Fortuny – czy to się opłaca?

Gracz, który chce zarejestrować konto w Fortunie powinien skorzystać z powitalnej oferty, bo to szansa na dodatkowe pieniądze. Na pewno bardziej atrakcyjną promocją jest zakład bez ryzyka za 115 zł, ponieważ nie posiada tak rozbudowanego regulaminu, jak drugi z bonusów (100% od wpłaty do 400 zł). Wykorzystując kod promocyjny XWIN dodatkowo otrzymasz 15 zł w zakładzie bez ryzyka (bez kodu bonus wynosi 100 zł).

 • Przy zakładzie bez ryzyka zwróć uwagę na okres 10 dni, w którym należy skorzystać z promocji.
 • Przy bonusie od wpłaty skoncentruj swoją uwagę na postanowienia związane z obrotem depozytu.

Czy artykuł okazał się pomocny? 
(14 opinii, 4.7 średnia)

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top