Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Wysokie i atrakcyjne bonusy na start polskich bukmacherów


Polscy bukmacherzy chcąc zachęcić nowych graczy oraz tych, którzy do tej pory korzystali z usług zagranicznych firm, oferują bardzo atrakcyjne bonusy na start za rejestracje konta. Dla bukmachera to szansa zdobycia nowego klienta, dla typera okazja na pozyskanie darmowych pieniędzy na początek gry.

Dla polskiego gracza po 1 kwietnia, czyli nowelizacji ustawy hazardowej na rynku bukmacherów pozostało siedem firm, które pomiędzy sobą podzielą rynek, czyli będą rejestrować nowych graczy, ale także przejmą typerów od zagranicznych bukmacherów, którzy na chwilę obecną wycofali się z Polski. By legalnie działać w naszym kraju należy posiadać licencję Ministra Finansów. O zezwolenie na organizacje zakładów sportowych na chwilę obecną ze światowych potentatów ubiega się m.in. Bwin.

To oznacza, że aktualnie działający legalnie bukmacherzy w Polsce mogą zdobyć sporą grupę graczy dopóki nie pojawią się nowe firmy. Co przyciąga nowych typerów? Atrakcyjna oferta zakładów, ale przede wszystkim bonus powitalny za rejestracje i pozostałe promocje.

Bonus powitalny to korzyść dla bukmachera, jak i gracza. Ten pierwszy zyskuje klienta, zaś drugi pieniądze na grę.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

 • Bonus od depozytu


Promocja, w której kluczowa jest pierwsza wpłata. Bukmacher decyduje o przyznaniu kwoty równej procentowej wartości pierwszego depozytu. Najczęściej jest to 50 lub 100 procent tego transferu pieniędzy. Bukmacher zawsze określa maksymalną wysokość bonusu, która może sięgać niekiedy nawet 700 PLN.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: STS, forBET, LVbet, Totolotek, Fortuna i Milenium.

 • Freebet

 

Tłumacząc z angielskiego - darmowy zakład. Gracz, po złożeniu swojego pierwszego depozytu oraz najczęściej również po zagraniu swojego pierwszego kuponu, otrzymuje od bukmachera możliwość oddania darmowego typu. Musi jednak uważać, bowiem stawka zakładu nie wlicza się do ewentualnej wygranej. Freebeta nie można dzielić na mniejsze części.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: Totolotek, STS.

 • Cashback

 

Ubezpieczenie pierwszego zakładu, zakład bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia bukmacher oddaje całą bądź połowę stawki, w zależności od warunków promocji.

Taki bonus znajdziesz u bukmacherów: Fortuna.

Jak wybrać bonus?

Nie ma idealnego bonusu dla każdego gracza. W wyniki indywidualnych kalkulacji użytkownik sam musi zadecydować, która z poszczególnych ofert satysfakcjonuje go najbardziej. Kilka istotnych czynników, jakie powinien wziąć pod uwagę rozważając poszczególne kandydatury to:

 • REGULAMIN - najważniejsze jest zapoznanie się ze wszystkimi kwestiami jeszcze przed akceptacją jego postanowień
 • Kwota bonusu- wysokość bonusu jest ważna z oczywistych względów
 • Obrót - jaka kwota jest wymagana do spełnienia warunków obrotu
 • Kurs minimalny - w wielu przypadkach wyznaczana jest granica, od której rozpoczyna się akceptowanie zakładów
 • Zdarzenia - ile zdarzeń musi być na kuponie, by ten był ważny
 • Rynki - sprawdź, które rynki nie wliczają się do obrotu
 • Okres czasu - w jakim czasie gracz musi dokonać obrotu

 

Bonusy polskich bukmacherów

Przygotowaliśmy zestawienie bonusów powitalnych polskich bukmacherów, gdzie opisujemy rodzaj bonusu, wysokość, a także warunki jego otrzymania.

  typ bonusu: od depozytu; maksymalny bonus: 600 PLN

Bukmacher forBET oferuje bonus od pierwszego depozytu 100% do 600 PLN. Oznacza to, że po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty na koncie gracza pojawią się dodatkowe środki na grę w formie bonusu, czyli jego depozyt zostanie podwojony.

Warunki obrotu: bonusem należy obrócić minimum 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 w przeciągu 30 dni.

  typ bonusu: od depozytu i cashback; maksymalny bonus: 400 PLN + zakład bez ryzyka 100 PLN

Bukmacher Fortuna oferuje dwa bonusy powitalne, z których mogą skorzystać nowi gracze. Jeden to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 100 PLN, a drugi to bonus od depozytu w wysokości 100% do 400 PLN.

Warunki obrotu bonusu od depozytu: kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić 4 razy na kuponach z minimum 3 wydarzeniami po kursie minimalnym 1,90 w przeciągu 60 dni.

  typ bonusu: od depozytu; maksymalny bonus: 100 PLN

 

Bukmacher LVbet oferuje 100% bonus od pierwszej wpłaty do 100 PLN. Oznacza to, że po rejestracji konta podwoi kwotę depozytu do maksymalnie 100 PLN.

Warunki obrotu: Kwota pierwszej wpłaty i bonusu podlega 4-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie minimalnym 1,75 w przeciągu 30 dni.

  typ bonusu: od depozytu; maksymalny bonus: 700 PLN + darmowy zakład 10 PLN

 

Totolotek to bukmacher, który oferuje na rynku najwyższy bonus powitalny od pierwszej wpłaty 100% do 700 PLN. W ramach rejestracji konta nowy gracz otrzyma także bonus freebet, czyli darmowy zakład o wartości 10 PLN.

Warunki obrotu: Kwotę pierwszej wpłaty i bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,00 w przeciągu 180 dni.

typ bonusu: od depozytu; maksymalny bonus: 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

 

Bukmacher STS nowym graczom oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 500 PLN, a dodatkowo także freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 PLN.

Warunki obrotu: Kwotę bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 1,91.

  typ bonusu: od depozytu; maksymalny bonus: 500 PLN

 

Nowi gracze Milenium mogą odebrać bonus od pierwszej wpłaty 100% do 500 PLN. Co ważne, bonus zostanie dopisany do konta dopiero po spełnieniu warunków obrotu depozytem.

Warunki obrotu: By otrzymać bonus należy obrócić wpłaconym depozytem 3 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 2,00 w przeciągu 60 dni.

Opublikowano: 26.04.2017; 11:22

Opinie użytkowników

Bukmacherzy

Przeanalizowaliśmy ofertę oraz promocje 28 bukmacherów.

zobacz pełny ranking

Mecze na żywo

zobacz pełny kalendarz live

Ranking typerów

Aby zacząć typować wyniki zaloguj sięPrzebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

 • Fortuna
 • forBET
 • Totolotek
 • STS
 • LVbet
 • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.